Cetelem půjčka online

Na internetu se nabízí velké množství nebankovních půjček. Mnohé jsou velmi rychlé, ale také drahé. Poplatky dosahují mnoha set procent ročně. Společnost Cetelem nabízí produkt, který je levný a rychle jej získáte. A úrok je velmi nízký.

Cetelem půjčka

Potřebujete 150.000 Kč na 24 měsíců? Bez ručitelů, zástav a na cokoliv? Potom jste na správné adrese. Společnost Cetelem nabízí takovou půjčku při úroku 6,9 % ročně. Neplatíte nic za vedení úvěru, za předčasnou splátku nebo splacení celé půjčky předem. Za 7 % ročně nezískáte úvěr ani v mnohé bance.

Bezúčelová půjčka

Můžete si půjčit na cokoliv. Účel půjčky nemusíte sdělovat a vyřízení si objednáte online přes formulář. Vyplněním jednoduchého osobního dotazníku si zajistíte levný a výhodný produkt. Půjčka Cetelem hlavně ekonomicky nezatěžuje rozpočet. Při půjčení 150.000 Kč zaplatíte pouhých 167.424 Kč celkem. RPSN je také pouze 11,33 %.

S Cetelem získáte jistotu úvěrování. Půjčení je snadné a pokud máte příjem, čeká Vás brzy slušný objem finančních prostředků, které můžete využít na cokoliv. Každý podnikatel vydělá víc než 7 % ročně. Proto je splácení snadné a nepřeplatíte zdaleka tolik jako u jiných nebankovních produktů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *