Nejlevnější pojištění majetku

Dům na kopci jste si vybrali po zkušenostech s vodou. Vytopit dokáže i malá, zurčící říčka za chalupou, o kterou se bojíte, aby v létě nevyschla. Přívalové deště z ní udělaly divokou řeku, která smetla naděje na klidný odpočinek. Ale dům na kopci je jiný případ.

Nejlevnější pojištění majetku

Na vodu jste nebyli připraveni a neměli žádné pojištění. Teď jste si sjednali nejlevnější, ale jen pro dobrý pocit. A také proto, aby se nic nestalo. Ale blesk z čistého nebe Vám zase zařídil neveselé povinnosti.

Pojištění majetku srovnání

Na kopci se blesky rády předvádějí. A že dům lehl popelem, Vás ani nevyvedlo z míry. Někdo má prostě “štěstí”. Tentokrát je ale nehoda vykompenzována. Za několik set korun máte zajištěných několik milionů z pojištění. Skoro by se dalo říci, že Vám ten blesk pomohl k novému domu, protože ten starý až takovou hodnotu neměl.

S dobrou pojistkou může dům u řeky nebo na kopci, kde si blesky podávají dveře, mít stále stejnou hodnotu. Tu Vám zajišťuje pojišťovna. Vyplacení peněz znamená nejen nový dům z kvalitních materiálů, ale tentokrát také dobře provedený český vynález – hromosvod. A dům můžete mít kde chcete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *